תפריט שף
1 בספטמבר 2014
אודות הסיינדה
1 בספטמבר 2014


מזל טוב גדול!

אתם מתחתנים? אתם קולטים שהרגע הזה עוד מעט מגיע? שני חצאים שמתאחדים בסוף הערב לשלם אחד גדול ועגול.

אין כמו שמחה עם כל המשפחה והחברים שבאו לכבד אתכם ביום המיוחד שלכם

אז אחרי כל ההתרגשות, הגיע הזמן לפנות לעצמכם זמן ביומן העמוס שלכם לטובת התכנונים שיבואו. שהרי לכל אחד יש את הרצונות שלו.
א. חשוב שתקבלו את ההחלטות ביחד ובהנאה גדולה - בלי יותר מידי עצבים מיותרים ו"כעס רגעי" האחד על השנייה. תמיד תזכרו מדוע החלטתם בכלל להינשא וכמה אתם אוהבים ומעריכים את האדם שאיתו החלטתם לחיות את חייכם.
ב. תיאום ציפיות עם אולם האירועים – לפני היום הגדול, עברו על כל הסיכומים אליהם הגעתם עם המקום שבו החלטתם להינשא. אולם אירועים בצפון עם וותק ושם יכול לחסוך את "כאבי הראש" בערב עצמו, ודאו שאינכם קניתם "חתול בשק" ושכל מה שהובטח לכם, אכן מתקיים בשטח.
ג. לבוש – עשו לעצמכם טובה ותקנו את השמלה וחליפת החתן לפחות חודש לפני החתונה. שמענו בעבר מקרים שבהם הכלה הייתה עסוקה מעל הראש ועד לרגע האחרון לא הייתה לה שמלה. אל תגיעי למצב כזה! ולחתן נאמר, שזו לא הופעה של להקת הרוק האהובה עליך, זו החתונה שלך, תשקיע! גם אם זה אומר שתצטרך לעבור בכל החנויות שבמתחמי הקניות באזורך. בחרו בגדים שנוח לכם להיות איתם. שתרגישו שאתם "נושמים" בהם ושהם מייצגים את מי שאתם באמת.


ד. נותני השירות – אל תינעלו על אנשים ספציפיים. בדקו את כל האופציות שיש לכם מסביב. גם אם זה אומר שזה ייקח קצת זמן. אתם צריכים להגיע למצב שה-DJ או חברת ההסעדה יהיו מקצוענים ואמינים. אוכל ומוזיקה הם דברים שקשה לשכוח מחתונה מוצלחת.
ה. תזונה – בגלל התפריט העשיר והמגוון בערב האירוע, הקפידו בערב החתונה לשתות הרבה מים ולאכול במידה נכונה, בכדי שלא תגיעו "מפוצצים" ועייפים לערב החשוב ביותר בחייכם.
ו. פינוקי – רגע לפני שתקבלו מטח של נשיקות וחיבוקים, זכרו גם לפנק את עצמכם. ארוחת בוקר מפנקת וטעימה ואחר כך איזה מסאז' טוב או טבילה קצרה במעיין קרוב. הם בטח יוכלו לעשות את העבודה.

הסיינדה, מרכז האירועים הגדול בצפון. חייגו עכשיו: 04-65-888-10